Маршрути до Європи, які пропонує «Укрзалізниця»

Мы пропонуемо вам декiлька напрямкiв до яких ви можите прибути на поїздi, білети на поїзд купити можно на сайтi proizd.ua

Польща

Мандрівники зі стажем кажуть, що практично всю Польщу можна побачити, відвідавши всього кілька міст: Перемишль, Краків, Вроцлав, Лодзь, Варшаву і Люблін. Неймовірна атмосфера середньовіччя, красиві будиночки і бруківка, затишні кафешки — на кожному кроці тебе чекає готовий Інста-кадр. Залишилося тільки вибрати, куди ти поїдеш перш за все.

Поїзд: Київ — Варшава

Це, мабуть, один з найбільш «заїжджених» рейсів серед українців у всіх значеннях. Проте, і один з найпопулярніших. Авіакомпанії відправляють з Києва до Варшави по кілька літаків на день, але це ніяк не стосується тисяч любителів подорожувати на поїздах.

Побачити всі визначні пам’ятки Варшави за день практично неможливо. Тому краще побачити найцікавіші з них. Перш за все, це Королівський палац, сад на даху Варшавської бібліотеки, Королівський тракт, Лазенковський парк, Палац Вілянув і музей Шопена. А ввечері обов’язково погуляй по старому місту. Це сверхкрасіво!

Поїзд: Київ / Одеса — Перемишль

У Перемишлі йдуть поїзда з Києва і Одеси, тривалість маршруту від 7 до 17 годин, залежно від поїзда і напрямки. У будь-якому випадку дуже скоро ти опинишся в одному з найстаріших міст Європи, і, до речі, дуже сучасному і зручному в плані транспортної системи. З Перемишля можна дістатися практичний в будь-який куточок Польщі, а також в безліч інших країн.

Перемишль давно прозвали маленьким Львовом через дуже явного архітектурного подібності. Хоча атмосфера тут відрізняється від української культурної столиці. На вимощених бруківкою вузеньких вулицях тихо, а місцеві кафе і ресторани не сильно балували відвідувачами. З іншого боку, відсутність великої кількості туристів дозволяє спокійно обійти всі цікаві місця в місті.

Обов’язково відвідай в Перемишлі замковий парк ім. Мар’яна Стронського, пам’ятник Швейку, міський сквер і підземелля Перемишля, а також музей курильних трубок.

Поїзд: Здолбунів / Ковель — Хелм

З Рівненської або Волинської області в Польщу можна дістатися на зручних швидкісних поїздах. З Здолбунова в Хелм дорога займе трохи більше п’яти годин, з Ковеля — майже три години.

Хелм, заснований Данилом Галицьким, мав багате єврейське минуле, за радянських часів перетворився в депресивну провінцію без архітектурних родзинок, а сьогодні переживає бурхливий розквіт і вже став улюбленим туристичним центром південної Польщі у тисяч туристів. По-перше, місто зовсім маленький, і тобі вистачить навіть дня, щоб побачити всі його визначні пам’ятки. По-друге, тут дуже красива природа, що зрозуміло вже з самої назви міста, яке означає «пагорби».

Must visit в місті — це Пейзажний парк, Замкова гора або Хелмський Гура, Базиліка Різдва Богородиці, крейдяні печери і, звичайно ж, Площа Ринок.

Поїзд Львів — Вроцлав

Почни свою відпустку в Львові, а продовж в одному з найцікавіших польських міст — Вроцлаві. Маршрут не найлегший через пересадки в Перемишлі, але якщо ти любиш довгі посиденьки з друзями в поїзді, подорож буде цікавим.

Вроцлав — це місто гномів. Їм тут присвячено понад 20 маленьких бронзових статуй. Нишпорячи в пошуках всіх гномів, ти побачиш самі незвичайні і найкрасивіші місця міста. Але перед цим рекомендуємо купити карту міста, щоб не загубитися серед десятків схожих вулиць.

Крім того, у Вроцлаві дуже багато красивих мостів і містків, а також музеїв. Цікавими для відвідування є Ляльковий театр, Рацлавицька панорама, музичний фонтан, десятки соборів і костьолів. Заходи в будь-який і насолоджуйся!

Румунія

Морське узбережжя і гірськолижні курорти, казкової краси лісу і річки, безліч красивих міст і замків. У Румунії кожен знайде щось для себе. А враховуючи, що країна поки ще не дуже балувана туристами, тут можна чудово відпочити з демократичних цінами.

Поїзд: Київ / Вадул-Сірет — Бухарест

Поїзд в Бухарест ходить лише раз на тиждень по п’ятницях. Він безпересадочний, а в дорозі знаходиться майже 27 годин. Але сумувати через це не варто: по дорозі з вікна поїзда відкриваються такі види, що ти геть забудеш про втому і нудьгу. Маршрут можна скоротити майже в три рази, якщо відправитися з прикордонної станції Вадул-Сірет. Тоді дорога займе дев’ять годин.

У будь-якому випадку, дорога і час, проведений в поїзді, варто того, щоб побачити Бухарест! Адже дивитися тут є на що! Найбільше в світі будівля Парламенту, сади Чишміджіу, Сад Едем, тріумфальна арка, Музей румунського селянина і, звичайно ж, старе місто. Дуже рекомендуємо спробувати місцеву кухню: тушковані голубці і мамалигу.

Читайте так же:

Комментарии запрещены.