Гарні новини для партнерів Банку Альянс

Тим, хто вже співпрацює з одним із найнадійніших банків країни, додається впевненість в завтрашньому дні. Фінансовий партнер з кожним роком лише укріплює свої позиції, в тому числі за рахунок членства в різноманітних структурах, котрі гарантують лояльність до клієнтів та чесне ведення бізнесу. Надійність банку, котрий працює на ринку банківських послуг для бізнесу та фізичних осіб не викликає сумнівів. Перше, що говорить на користь Банку Альянс – період активної діяльності – 27 років, що в умовах нестабільної економіки країни достатньо багато.

Членство в багатьох структурах, котрі гарантують чесність и безпеку фінансів клієнтів надзвичайно важливе. Серед таких структур – Європейська бізнес Асоціація, членство в котрій банк отримав в 2018 році. Також є учасником Фонду гарантування вкладів, членом Незалежної Асоціації банків, Міжнародної торгової палати.

Кожна з цих організацій затверджує безпеку співробітництва, але особливо важливо на даний момент виглядає отримання членства в Європейській бізнес асоціації і ось чому:

  • Захищеність бізнес-інвестицій кожного клієнта.

  • Ефективний діалог з державними органами влади.

  • Покращення умов ведення бізнесу і тим самим кращі умови для клієнтів Банк Альянс.

  • Професійний розвиток персоналу банку.

  • Учасниками асоціації являються багато іноземних, європейських компаній, котрі можуть поділитися позитивним досвідом ведення бізнесу.

Також разом з отриманням статусу учасника Асоціації, Банк Альянс гарантує дотримання найвищих етичних стандартів у бізнесі. Тобто членство в ЕВА робить банк ще більш надійним партнером для ведення бізнесу в Україні. Банк забезпечує своїм клієнтам ефективне та комфортне обслуговування. Для цього на даний момент функціонує 19 відділень в великих містах країни. Також кожен бізнес-клієнт, чи фізична особа мають можливість переконатися в дотриманні банком свої основних пріоритетів, серед них:

  • Легкість та швидкість кожного окремого процесу. За рахунок цього обслуговування відбувається швидко, не доводиться витрачати час на черги.

  • Гнучкість. Хоча банківська галузь любить точність, для досягнення результату співпраці Альянс Банк здатен приміти гнучкі рішення.

  • Клієнтоорієнтованість. Вона на першому плані, тому не дивно, що банк утримує свої позиції протягом 27 років.

Не дивно, що все більше клієнтів обирають Банк Альянс як надійного партнера, на котрого можна покластися.

Джерело: bankalliance.ua

Читайте так же:

Комментарии запрещены.